| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 24 Hours Online or on-Site Repair |
| Warranty: | 2year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Matching Excavator Weight | 6-30ton |
| Sweeping Width | 1800 - 2500mm |
| Maximum Snow-Clearing Capacity | 15 -25m/min |
| Brush Diameter | 400-550mm |

